Frits Hoogland


Frits Hoogland is an IT professional specializing in Oracle database performance and internals. Frits frequently presents on Oracle technical topics at conferences around the world. In 2009 he received an Oracle ACE award from the Oracle Technology Network and a year later became an Oracle ACE Director. In 2010 he joined the OakTable Network. In addition to developing his Oracle expertise, Frits works with modern operating systems. Frits currently works at the Accenture Enkitec group.


Zostań sponsorem

POUG to nie tylko oficjalna społeczność Oracle – to przede wszystkim baza bardzo aktywnych użytkowników, angażujących się w rozwój grupy zarówno podczas samych spotkań, jak i w trakcie przygotowań do nich. Nasz przekaz dociera do blisko 400 osób związanych z bazami danych – od administratorów po deweloperów, od początkujących po ekspertów z wieloletnim doświadczeniem.

Dbamy o to, żeby nasi Partnerzy mieli możliwość zaprezentowania swoich marek i produktów w najlepszej możliwej atmosferze. Chętnie odpowiemy na pytania i rozwiejemy wątpliwości!

Zgłoszenie