Jože Senegačnik


ACE Director, Oak Table

I have more than 20 years of experience in working with Oracle products. I began in 1988 with Oracle Database version 4 while working for the City of Ljubljana, where I had charge over the city's municipal and geographic information systems.

More recently, I have specialized in performance optimization, having developed my own tool set for monitoring performance and analyzing trace files.

In addition to sharing my knowledge through conference talks, I am conducting technical seminars organized either by Oracle University or myself.

I am very proud of two highly respected memberships:OakTable network in 2005 and Oracle ACE in 2009 and Oracle ACE Director in July 2010.

When not working with Oracle products I enjoy flying as private pilot (PPL(A) with night rating) with my Mooney M20E year 1966, call-sign G-ATOU. Prior Mooney I had an old Piper PA-28-140B Cherokoee, call sign D-EHFK and I have crossed almost all Europe with her.

Topic: Interpreting AWR Reports

 

 


Zostań sponsorem

POUG to nie tylko oficjalna społeczność Oracle – to przede wszystkim baza bardzo aktywnych użytkowników, angażujących się w rozwój grupy zarówno podczas samych spotkań, jak i w trakcie przygotowań do nich. Nasz przekaz dociera do blisko 400 osób związanych z bazami danych – od administratorów po deweloperów, od początkujących po ekspertów z wieloletnim doświadczeniem.

Zapraszamy Państwa do współpracy przy organizacji kolejnego spotkania POUG. Bycie partnerem biznesowym daje Państwu możliwość zaprezentowania swojej marki przed i podczas wydarzenia.

Zgłoszenie


Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji kontaktu handlowego związanego z treścią przesłanego poprzez formularz zapytania na wskazany przeze mnie adres e-mail. Zostałem/am poinformowany/na, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Potwierdzam też, że zapoznałem się z zasadami przetwarzania moich danych określonymi w Polityce Prywatności LINK. Administratorem danych osobowych jest „Database Whisperers sp. Z o.o. sp.k.” z siedzibą pod adresem Al. Jerozolimskie 200, 02-486 Warszawa, e-mail: info@ora-600.pl. Więcej informacji w Polityce Prywatności LINK.