Radosław Kut


Jako student Elektroniki i Telekomunikacji na AGH, poza konstruowaniem urządzeń wykorzystywanych w badaniach meteorologicznych, zetknął się z technologiami Sun Microsystems, które zdeterminowały jego życie zawodowe na kolejne lata. Zafascynowany działaniem i budową systemów wysokiej dostępności na jego drodze pojawiła się baza danych, Exadata Database Machine i firma Oracle, w której jako Senior Sales Consultant i Principal Solution Engineer spędził kolejne 7 lat, wspierając klientów z różnych sektorów rynku. Nie obawia się ubrudzić swoich rąk w serwerowni, stanąć w obliczu zagadnień z zakresu administracji i strojenia baz danych Oracle, ale również z satysfakcją sięgnąć po technologie z zakresu IaaS i PaaS.
Mąż, ojciec, pasjonat fotografii i pięknych roślin.


Zostań sponsorem

POUG to nie tylko oficjalna społeczność Oracle – to przede wszystkim baza bardzo aktywnych użytkowników, angażujących się w rozwój grupy zarówno podczas samych spotkań, jak i w trakcie przygotowań do nich. Nasz przekaz dociera do blisko 400 osób związanych z bazami danych – od administratorów po deweloperów, od początkujących po ekspertów z wieloletnim doświadczeniem.

Dbamy o to, żeby nasi Partnerzy mieli możliwość zaprezentowania swoich marek i produktów w najlepszej możliwej atmosferze. Chętnie odpowiemy na pytania i rozwiejemy wątpliwości!

Zgłoszenie