Radosław Kut


Jako student Elektroniki i Telekomunikacji na AGH, poza konstruowaniem urządzeń wykorzystywanych w badaniach meteorologicznych, zetknął się z technologiami Sun Microsystems, które zdeterminowały jego życie zawodowe na kolejne lata. Zafascynowany działaniem i budową systemów wysokiej dostępności na jego drodze pojawiła się baza danych, Exadata Database Machine i firma Oracle, w której jako Senior Sales Consultant i Principal Solution Engineer spędził kolejne 7 lat, wspierając klientów z różnych sektorów rynku. Nie obawia się ubrudzić swoich rąk w serwerowni, stanąć w obliczu zagadnień z zakresu administracji i strojenia baz danych Oracle, ale również z satysfakcją sięgnąć po technologie z zakresu IaaS i PaaS.
Mąż, ojciec, pasjonat fotografii i pięknych roślin.


Zostań sponsorem

POUG to nie tylko oficjalna społeczność Oracle – to przede wszystkim baza bardzo aktywnych użytkowników, angażujących się w rozwój grupy zarówno podczas samych spotkań, jak i w trakcie przygotowań do nich. Nasz przekaz dociera do blisko 400 osób związanych z bazami danych – od administratorów po deweloperów, od początkujących po ekspertów z wieloletnim doświadczeniem.

Zapraszamy Państwa do współpracy przy organizacji kolejnego spotkania POUG. Bycie partnerem biznesowym daje Państwu możliwość zaprezentowania swojej marki przed i podczas wydarzenia.

Zgłoszenie


Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji kontaktu handlowego związanego z treścią przesłanego poprzez formularz zapytania na wskazany przeze mnie adres e-mail. Zostałem/am poinformowany/na, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Potwierdzam też, że zapoznałem się z zasadami przetwarzania moich danych określonymi w Polityce Prywatności LINK. Administratorem danych osobowych jest „Database Whisperers sp. Z o.o. sp.k.” z siedzibą pod adresem Al. Jerozolimskie 200, 02-486 Warszawa, e-mail: info@ora-600.pl. Więcej informacji w Polityce Prywatności LINK.