Patrick Barel


Patrick Barel is a PL/SQL Developer for Qualogy [http://www.qualogy.com/] in the Netherlands. Besides working with SQL and PL/SQL did he co-develop CodeGen [http://codegen.inside.quest.com/] and wrote different plug-ins [http://bar-solutions.com/] for PL/SQL Developer [http://www.allroundautomations.com/]. He publishes articles on his own blog [http://blog.bar-solutions.com/]. In 2015 he received the Oracle Developer Choice Award in the PL/SQL Category


Zostań sponsorem

POUG to nie tylko oficjalna społeczność Oracle – to przede wszystkim baza bardzo aktywnych użytkowników, angażujących się w rozwój grupy zarówno podczas samych spotkań, jak i w trakcie przygotowań do nich. Nasz przekaz dociera do blisko 400 osób związanych z bazami danych – od administratorów po deweloperów, od początkujących po ekspertów z wieloletnim doświadczeniem.

Dbamy o to, żeby nasi Partnerzy mieli możliwość zaprezentowania swoich marek i produktów w najlepszej możliwej atmosferze. Chętnie odpowiemy na pytania i rozwiejemy wątpliwości!

Zgłoszenie