Kiran Tailor


Oracle ACE Associate

I am an Oracle Ace Associate and the Global Lead DBA / BI Technical Lead at CIMA. In this role I lead and manage CIMA’s DBA/BI functionality and 3rd party service providers in installing, configuring, monitoring and maintaining the database management systems that underpin CIMA’s software applications to meet the dynamic business needs of CIMA’s business units.  I have extensive experience working in the areas of BI, Analytics, Data Warehousing, Exalytics, OBIEE, BI Apps, Informatica, Times Ten and Databases for over 18 Years. I have presented at Oracle Openworld 2014, UKOUG 2015, OUG Ireland 2016, UKOUG Systems 2016.

Topic: Oracle Cloud Essentials for Dummies

 


Zostań sponsorem

POUG to nie tylko oficjalna społeczność Oracle – to przede wszystkim baza bardzo aktywnych użytkowników, angażujących się w rozwój grupy zarówno podczas samych spotkań, jak i w trakcie przygotowań do nich. Nasz przekaz dociera do blisko 400 osób związanych z bazami danych – od administratorów po deweloperów, od początkujących po ekspertów z wieloletnim doświadczeniem.

Zapraszamy Państwa do współpracy przy organizacji kolejnego spotkania POUG. Bycie partnerem biznesowym daje Państwu możliwość zaprezentowania swojej marki przed i podczas wydarzenia.

Zgłoszenie


Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji kontaktu handlowego związanego z treścią przesłanego poprzez formularz zapytania na wskazany przeze mnie adres e-mail. Zostałem/am poinformowany/na, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Potwierdzam też, że zapoznałem się z zasadami przetwarzania moich danych określonymi w Polityce Prywatności LINK. Administratorem danych osobowych jest „Database Whisperers sp. Z o.o. sp.k.” z siedzibą pod adresem Al. Jerozolimskie 200, 02-486 Warszawa, e-mail: info@ora-600.pl. Więcej informacji w Polityce Prywatności LINK.