Elisa Usai


Elisa. I’m Italian but I live in the French speaking part of Switzerland since 2010. I have more than 15 years of experience in the field of Information Technology. My expertise includes MySQL and Oracle technologies as well as monitoring solutions. I actually work for dbi services as Delivery Manager and Consultant. I am MySQL 5.7 OCP certified. I love my job so much that am active in the Oracle community: I participate as a speaker to conferences and events, I am a member of the ITOUG board and Oracle ACE.


Zostań sponsorem

POUG to nie tylko oficjalna społeczność Oracle – to przede wszystkim baza bardzo aktywnych użytkowników, angażujących się w rozwój grupy zarówno podczas samych spotkań, jak i w trakcie przygotowań do nich. Nasz przekaz dociera do blisko 400 osób związanych z bazami danych – od administratorów po deweloperów, od początkujących po ekspertów z wieloletnim doświadczeniem.

Dbamy o to, żeby nasi Partnerzy mieli możliwość zaprezentowania swoich marek i produktów w najlepszej możliwej atmosferze. Chętnie odpowiemy na pytania i rozwiejemy wątpliwości!

Zgłoszenie