Piotr Zając


Architekt Rozwiązań Cloud w Microsoft, Specjalista w obszarze Data&AI. W branży IT od czasów wielkiej bańki internetowej, z doświadczeniem m.in. z technologiami Oracle, SAP oraz SAS odpowiada za technologiczne wsparcie strategicznych klientów przy budowie rozwiązań opartych na Azure. Aktualnie zaangażowany przede wszystkim w projekty transformacji infrastruktury dużej skali do Cloud, budowania rozwiązań Modern Data Warehouse oraz wiążących się z tymi technologiami nierozłącznie komponentami Business Intelligence, Machine Learning, AI oraz Cognitive Services.


Zostań sponsorem

POUG to nie tylko oficjalna społeczność Oracle – to przede wszystkim baza bardzo aktywnych użytkowników, angażujących się w rozwój grupy zarówno podczas samych spotkań, jak i w trakcie przygotowań do nich. Nasz przekaz dociera do blisko 400 osób związanych z bazami danych – od administratorów po deweloperów, od początkujących po ekspertów z wieloletnim doświadczeniem.

Dbamy o to, żeby nasi Partnerzy mieli możliwość zaprezentowania swoich marek i produktów w najlepszej możliwej atmosferze. Chętnie odpowiemy na pytania i rozwiejemy wątpliwości!

Zgłoszenie