Andrzej Nowicki


Andrzej Nowicki is a database engineer on the CERN database team, specializing in Oracle, MySQL, and PostgreSQL databases. Andrzej is an Oracle DBA with more than 11 years of experience, a passion for solving technical challenges, and a commitment to sharing his knowledge of database systems - making valuable contributions to CERN’s objectives. Before CERN, he actively contributed to various companies and numerous IT projects as a database administrator.


Zostań sponsorem

POUG to nie tylko oficjalna społeczność Oracle – to przede wszystkim baza bardzo aktywnych użytkowników, angażujących się w rozwój grupy zarówno podczas samych spotkań, jak i w trakcie przygotowań do nich. Nasz przekaz dociera do blisko 400 osób związanych z bazami danych – od administratorów po deweloperów, od początkujących po ekspertów z wieloletnim doświadczeniem.

Dbamy o to, żeby nasi Partnerzy mieli możliwość zaprezentowania swoich marek i produktów w najlepszej możliwej atmosferze. Chętnie odpowiemy na pytania i rozwiejemy wątpliwości!

Zgłoszenie