Anil Nair


Anil Nair is the Product Manager for Oracle Real Application Clusters. Oracle RAC is a cluster database with a shared cache architecture that overcomes the limitations of traditional shared-nothing and shared-disk approaches to provide highly scalable and available database solutions for all your business applications.

Anil has been involved with Oracle RAC since inception. He has helped various customers with Oracle solutions specifically around Performance, availability, Scalability aspects for about 20 years


Zostań sponsorem

POUG to nie tylko oficjalna społeczność Oracle – to przede wszystkim baza bardzo aktywnych użytkowników, angażujących się w rozwój grupy zarówno podczas samych spotkań, jak i w trakcie przygotowań do nich. Nasz przekaz dociera do blisko 400 osób związanych z bazami danych – od administratorów po deweloperów, od początkujących po ekspertów z wieloletnim doświadczeniem.

Dbamy o to, żeby nasi Partnerzy mieli możliwość zaprezentowania swoich marek i produktów w najlepszej możliwej atmosferze. Chętnie odpowiemy na pytania i rozwiejemy wątpliwości!

Zgłoszenie