Timur Akhmadeev


Timur has worked as a Performance Engineer and then Performance Architect for many years helping customers to achieve their performance requirements with enterprise applications. He is a Database Consultant with Pythian helping clients to get stability and performance with their Databases and Middleware. Timur blogs irregularly at http://timurakhmadeev.wordpress.com, @tmmdv and http://www.pythian.com/blog/author/akhmadeev. He is an OakTable member since 2010.

Topic: Common Pitfalls in Complex Apps Performance Troubleshooting


Zostań sponsorem

POUG to nie tylko oficjalna społeczność Oracle – to przede wszystkim baza bardzo aktywnych użytkowników, angażujących się w rozwój grupy zarówno podczas samych spotkań, jak i w trakcie przygotowań do nich. Nasz przekaz dociera do blisko 400 osób związanych z bazami danych – od administratorów po deweloperów, od początkujących po ekspertów z wieloletnim doświadczeniem.

Dbamy o to, żeby nasi Partnerzy mieli możliwość zaprezentowania swoich marek i produktów w najlepszej możliwej atmosferze. Chętnie odpowiemy na pytania i rozwiejemy wątpliwości!

Zgłoszenie