Piet de Visser


Oracle ACE

Piet is an experienced Database Consultant and DBA specializing in Oracle databases,
High-Availability and troubleshooting.
He is in IT since 1987, works with Oracle databases since 1994.
Independent since 2013, he now looks for short-term or part-time consulting assignments.

Piet combines technical knowledge with experience in global organizations.
His energetic personality, curiosity and language-skills make him ideal for pioneering projects or troubleshooting IT problems in a multi-national environment.
Piet also invests a lot of effort in maintaining a network of Like-Minded Oracle specialists worldwide
and is a regular speaker at international user group events and symposia.
Oh, and Piet has a preference for Simple solutions.

Topic: Dino DBA goes Dev-Ops.


Zostań sponsorem

POUG to nie tylko oficjalna społeczność Oracle – to przede wszystkim baza bardzo aktywnych użytkowników, angażujących się w rozwój grupy zarówno podczas samych spotkań, jak i w trakcie przygotowań do nich. Nasz przekaz dociera do blisko 400 osób związanych z bazami danych – od administratorów po deweloperów, od początkujących po ekspertów z wieloletnim doświadczeniem.

Zapraszamy Państwa do współpracy przy organizacji kolejnego spotkania POUG. Bycie partnerem biznesowym daje Państwu możliwość zaprezentowania swojej marki przed i podczas wydarzenia.

Zgłoszenie


Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji kontaktu handlowego związanego z treścią przesłanego poprzez formularz zapytania na wskazany przeze mnie adres e-mail. Zostałem/am poinformowany/na, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Potwierdzam też, że zapoznałem się z zasadami przetwarzania moich danych określonymi w Polityce Prywatności LINK. Administratorem danych osobowych jest „Database Whisperers sp. Z o.o. sp.k.” z siedzibą pod adresem Al. Jerozolimskie 200, 02-486 Warszawa, e-mail: info@ora-600.pl. Więcej informacji w Polityce Prywatności LINK.