Sinan Petrus Toma


As Product Manager for Multicloud Mission-Critical Database Deployments at Oracle, Sinan supports Oracle’s customers and partners in finding solutions that meet Oracle’s high availability and scalability standards for mission-critical databases in multicloud environments. With over 15 years of experience in software development, database administration, and solution architecture, Sinan is passionate about Oracle Database and Cloud Technologies and believes in lifelong learning and knowledge sharing.


Zostań sponsorem

POUG to nie tylko oficjalna społeczność Oracle – to przede wszystkim baza bardzo aktywnych użytkowników, angażujących się w rozwój grupy zarówno podczas samych spotkań, jak i w trakcie przygotowań do nich. Nasz przekaz dociera do blisko 400 osób związanych z bazami danych – od administratorów po deweloperów, od początkujących po ekspertów z wieloletnim doświadczeniem.

Dbamy o to, żeby nasi Partnerzy mieli możliwość zaprezentowania swoich marek i produktów w najlepszej możliwej atmosferze. Chętnie odpowiemy na pytania i rozwiejemy wątpliwości!

Zgłoszenie