Przemysław Staniszewski


Head of APEX & Database Solutions at Pretius (Poland) with over 10 years of experience as Oracle Application Express developer, PL/SQL developer and database architect.

Founder of Translate APEX (www.translate-apex.com) - international project created to collect translations of Oracle Application Express.

Participant of many APEX and DB conferences, speaker at ODTUG Kscope, APEX Connect in Berlin, APEX World in Rotterdam, APEX Day in Prague, Warsaw IT Days and ODTUG webinars.


Zostań sponsorem

POUG to nie tylko oficjalna społeczność Oracle – to przede wszystkim baza bardzo aktywnych użytkowników, angażujących się w rozwój grupy zarówno podczas samych spotkań, jak i w trakcie przygotowań do nich. Nasz przekaz dociera do blisko 400 osób związanych z bazami danych – od administratorów po deweloperów, od początkujących po ekspertów z wieloletnim doświadczeniem.

Dbamy o to, żeby nasi Partnerzy mieli możliwość zaprezentowania swoich marek i produktów w najlepszej możliwej atmosferze. Chętnie odpowiemy na pytania i rozwiejemy wątpliwości!

Zgłoszenie