Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za udział w kolejnym Browarze z Wyrocznią! Mamy nadzieję, że wynieśliście z niego kilka praktycznych rad dotyczących walki z bazą i przy okazji dobrze się bawiliście. Doszły nas słuchy, że niektórzy uczestnicy wciąż kręcą się po Kazimierzu 😉 Tak jak obiecywaliśmy, mamy dla Was zaproszenia i zniżki na kilka fajnych konferencji: 1) InfraXstructure - na hasło Ora600rlz otrzymujecie 15% zniżki. http://bit.ly/1UBjWag < a gdyby ktoś miał ochotę na powtórkę z rozrywki, pod tym linkiem szczegóły na temat fajnego piwnego eventu. 2) Oracle Database Insight Forum - http://bit.ly/1SPvSEE 3) Barcelona - http://bit.ly/1RkFYKD. Zniżka po wpisaniu kodu: ORA-00600. Bierzcie i korzystajcie - widzimy się na miejscu. Cała impreza nie mogłaby się odbyć bez naszych Partnerów. Serdeczne podziękowania lecą do Quest Dystrybucja (mamy dla Was jeszcze kilka voucherów na warsztaty!), Comtegra, dbWatch, UpWare, Oracle oraz Arrow. Wszystkie zdjęcia są już dostępne w naszych kanałach social media. Niedługo odezwiemy się też do Was w sprawie filmów. Żeby być na bieżąco śledźcie nas na Facebooku (ORA600PL) i Twitterze(@POUG_ORG). To już, a zarazem DOPIERO trzecia edycja naszej imprezy. Było fajnie, ale wierzymy, że da się to zrobić jeszcze lepiej. Z tego względu zapraszamy Was do udziału w krótkiej ankiecie. Podpowiedzcie nam, jak możemy ulepszyć POUGa. Do następnego!

Agenda 
Track 1
Track 2

Koniec

 
Track 1
Track 2

Koniec

Lecturers


Jak dojechać


After party


POUG Partnership

POUG is not only the official Oracle community – first of all it is the base of very active members, who are engaged in the group development both during the meetings and the preparations to them. Our message gets to the 400 people connected with databases – from the developers to the administrators and from the begginers to the experts with years of experience.

We would like to invite you to be a part of our event – it is a chance to show your brand during and before the meeting.