Zapraszamy na pierwszy  meetup promujący nasz nowy projekt - PWOW, czyli Pint With Oracle Witches. Na scenie zobaczycie wyjątkowo tylko prelegentki!

Ideą PWOW jest zachęcać kobiety do aktywnego budowania społeczności technologicznej w Polsce poprzez wsparcie ich warsztatu scenicznego, merytoryczne konsultacje i udostępnianie najbardziej przyjaznej sceny nad Wisłą - sceny POUGa!

Czego możecie się spodziewać po wydarzeniu? Oprócz zmiany w agendzie, wszystkiego tego, co na klasycznym POUGu:  pizzy, piwa i najlepszego towarzystwa.

Agenda 
Track 1
Track 2

Koniec

 
Track 1
Track 2

Koniec

Prelegenci


Jak dojechać


Siedziba Oracle Polska

Strona www

After party


Zostań sponsorem

POUG to nie tylko oficjalna społeczność Oracle – to przede wszystkim baza bardzo aktywnych użytkowników, angażujących się w rozwój grupy zarówno podczas samych spotkań, jak i w trakcie przygotowań do nich. Nasz przekaz dociera do blisko 400 osób związanych z bazami danych – od administratorów po deweloperów, od początkujących po ekspertów z wieloletnim doświadczeniem.

Dbamy o to, żeby nasi Partnerzy mieli możliwość zaprezentowania swoich marek i produktów w najlepszej możliwej atmosferze. Chętnie odpowiemy na pytania i rozwiejemy wątpliwości!

Zgłoszenie