Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za udział w kolejnym Browarze z Wyrocznią! Mamy nadzieję, że wynieśliście z niego kilka praktycznych rad dotyczących walki z bazą i przy okazji dobrze się bawiliście. Doszły nas słuchy, że niektórzy uczestnicy wciąż kręcą się po Kazimierzu 😉

Tak jak obiecywaliśmy, mamy dla Was zaproszenia i zniżki na kilka fajnych konferencji:

1) InfraXstructure - na hasło Ora600rlz otrzymujecie 15% zniżki. http://bit.ly/1UBjWag < a gdyby ktoś miał ochotę na powtórkę z rozrywki, pod tym linkiem szczegóły na temat fajnego piwnego eventu.

2) Oracle Database Insight Forum - http://bit.ly/1SPvSEE

3) Barcelona - http://bit.ly/1RkFYKD. Zniżka po wpisaniu kodu: ORA-00600.

Bierzcie i korzystajcie - widzimy się na miejscu.

Cała impreza nie mogłaby się odbyć bez naszych Partnerów. Serdeczne podziękowania lecą do Quest Dystrybucja (mamy dla Was jeszcze kilka voucherów na warsztaty!), Comtegra, dbWatch, UpWare, Oracle oraz Arrow.

Wszystkie zdjęcia są już dostępne w naszych kanałach social media. Niedługo odezwiemy się też do Was w sprawie filmów. Żeby być na bieżąco śledźcie nas na Facebooku (ORA600PL) i Twitterze(@POUG_ORG).

To już, a zarazem DOPIERO trzecia edycja naszej imprezy. Było fajnie, ale wierzymy, że da się to zrobić jeszcze lepiej. Z tego względu zapraszamy Was do udziału w krótkiej ankiecie. Podpowiedzcie nam, jak możemy ulepszyć POUGa. Do następnego!

AgendaKoniec

Koniec

Prelegenci


Jak dojechać


After party


Zostań sponsorem

POUG to nie tylko oficjalna społeczność Oracle – to przede wszystkim baza bardzo aktywnych użytkowników, angażujących się w rozwój grupy zarówno podczas samych spotkań, jak i w trakcie przygotowań do nich. Nasz przekaz dociera do blisko 400 osób związanych z bazami danych – od administratorów po deweloperów, od początkujących po ekspertów z wieloletnim doświadczeniem.

Zapraszamy Państwa do współpracy przy organizacji kolejnego spotkania POUG. Bycie partnerem biznesowym daje Państwu możliwość zaprezentowania swojej marki przed i podczas wydarzenia.

Zgłoszenie